16-szoros digitális zoomot hozott az Autel Evo II új frissítése

2021. december 18.
89.1161
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Az Autel Robotics készen áll az Autel Explorer repülési alkalmazás új frissítésével, amely 16-szoros digitális zoomot ad az összes EVO II sorozatú drónhoz, ami abszolút egy időszerű kiegészítés.
 

Főleg azért időszerű, mert a közelgő Nano és Lite sorozat is 16-szoros digitális zoommal büszkélkedhet. Ezután az EVO II Pro felhasználók számára a frissítés lehetőséget ad az apertúra beállítására panoráma módban. Továbbá, ha iOS-eszközt használsz, akkor új felvételi szög opciót is találsz.

Ami az optimalizálásokat és hibajavításokat illeti, az új alkalmazásfrissítés kijavít egy kamerabeállítási problémát az Autel EVO I készüléken, és eltávolítja a No-Fly Zone korlátozásokat az Orbit módból. Emellett kijavítja a küldetésekben a talajmintatávolság (GSD) hibáját, és az EVO II RTK rögzítési pontok beviteli módszerét manuálisra változtatja.
4 hozzászólás

Chuck

3 éve, 9 hónapja és 26 napja

Tök király hogy így utólag kap ekkora fejlesztést!

válasz erre

Ronalddo

3 éve, 9 hónapja és 26 napja

Repülős írta:
Nem kapkodták el. röhögő smiley
Jó munkához idő kell! mosolygó smiley

válasz erre

Repülős

3 éve, 9 hónapja és 26 napja

Nem kapkodták el. röhögő smiley

válasz erre

Újfiú

3 éve, 9 hónapja és 26 napja

Gondolom a minőség azért nem olyan nagy csoda...

válasz erre