A golfpályák nem kérnek kiszállító drónokat

2018. szeptember 10.
9241
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Gargameth profilja, adatai
Gargameth
A golfozás nagy általánosságban egy nyugodalmas sportnak számít, kivéve, ha nem sikerül elrakni a labdát az épp soron következő lyukba többször egymásután; olyankor aztán repkednek az ütők és habzanak a szájak.
 

Mivel egy játszma akár több órát is igénybe vehet, a játékosok gyakorta rendelnek ételt-italt, melyeket kocsival szállít ki, és szerencsés esetben nem borítja rájuk az itt-ott egyenetlen pályán megbotló futár.

Egy drónok által történő csomagküldéssel foglalkozó cég, a Flytrex, úgy vélte, hogy nyugodtan ki lehet cserélni a szállítókocsikat drónokra, ezzel kizárva annak a lehetőségét, hogy az ügyetlen kiszállító baleset következtében elhajítsa a megrendelést. Az összecsomagolt árut a drón magasról leeresztené a megrendelőknek, és ahogyan jött, úgy távozna is: hangos zümmögés közepette.

Úgy fest, hogy a golfozó közönség nem igazán tűri meg az ilyesféle hangoskodást, így nagyon valószínű, hogy a játékosok többsége mégis inkább a kocsival történő kiszállítást választaná, leginkább azért, mert az egyre gyakrabban felbukkanó elektromos autók közel sem rendelkeznek fülbántó hanggal, legfeljebb könnyen hibáztatható személyzettel.
nincs még hozzászólás