Nukleáris drónrakétát tesztel Oroszország, de nem kell pánikolni

2020. május 29.
1.5581
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Nem éppen derűs néven futó projektet tesztelget Oroszország, mivelhogy "Doomsday Drone" névre keresztelt masinájuk nagyjából annyit tesz, hogy "Végítélet drón", ami talán már enged is következtetni a használatára.
 

10 ezer kilométer hatótávolsággal megspékelt készülékről van szó, amelyet június végén terveznek tesztelni, és ha minden a tervek szerint alakul, akkor a víz alatti Poseidon drónból lövik ki, ami konkrétan nukleáris töltetek indítására lett tervezve.

Az oroszok azért teszik le a dróntöltetek mellett a voksukat, mert Putin szerint könnyen manőverező, meghackelhetetlen készülékek ezek. Megijedni különösebben nem kell, hiszen számos ország aktívan fejleszt hasonló "finomságokat", ugyanakkor ezek fejlesztése a hazavédelemért történik, ergo nem kell kapásból harmadik világháborút vizionálni.
3 hozzászólás

Repülős

5 éve, 6 hónapja és 6 napja

Nem lesz ennek a sok katonai fejlesztésnek jó vége... szomorú smiley Ki akarják majd próbálni élesben...

válasz erre

Bandita

5 éve, 6 hónapja és 7 napja

****a... Oroszok a legmegbízhatóbbak ilyenben, mit ne mondjak.

válasz erre

Újfiú

5 éve, 6 hónapja és 7 napja

Hát azért ha nem baj én nem vagyok teljesen nyugodt. röhögő smiley

válasz erre